15 лютого 2016 року доцентами кафедри конституційного і адміністративного права Навчально-наукового Юридичного інституту Юлією Юринець та Ігорем Розумом спільно з Інформаційним управлінням Апарату Верховної Ради України у приміщенні будівлі національного парламенту України було організовано й проведено загально-оглядову екскурсію «Історія та сьогодення парламентаризму в Україні» для студентів академічних груп ПР-202 та ПР-302.
У ході проведення екскурсії студенти мали змогу більш детально ознайомитись із історію становлення та розвитку українського парламентаризму, особливостями законодавчого процесу, сьогоденням українського парламенту, а також архітектурною спадщиною Верховної Ради України. Проведення заходу сприяло розширенню кола знань молоді щодо історії проектування та зведення сесійного будинку парламенту України (1936-39 рр.), його реконструкції та реставрації протягом останніх п’яти десятиліть, використання мотивів українського народного декоративного мистецтва в оздобленні інтер'єрів, особливостей створення О.Г. Кулаковим художнього полотна «Державотворення».