9 лютого 2016 року студенти академічної групи ПР-405 Навчально-наукового Юридичного інституту на чолі з наставником Катериною Остапенко відвідали Державний музей іграшки, який є одним із найбільш унікальних музеїв столиці України.
Потягом екскурсії студенти довідалися про історію створення музею, перші експонати та способи реконструкції іграшок. Починаючи з першого залу екскурсанти занурилися в чарівний світ старих порцелянових ляльок, ляльок-мотанок, міні-авто та іграшкової зброї минулого століття тощо. Дана екскурсія надала можливість студентам зануритися в дитинство, згадати персонажів дитячих мультфільмів та мультсеріалів та перенестись у незабутні моменти казкового життя.