3 лютого 2016 року наставниками кафедри кримінального права і процесу Навчально-наукового Юридичного інституту проведено годину корпоративної культури, присвячену відзначенню подвигу героїв-студентів у бою під Крутами.
Про цю героїчну й водночас трагічну подію громадяни України повинні згадувати та пам’ятати завжди, адже саме вона знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку - боронити її. Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей, найкращих представників українського студентства. Майбутні правники разом із науково-педагогічними працівниками згадали історичні сторінки бою під Крутами, а також переглянули документальний фільм та вшанували пам'ять полеглих героїв хвилиною мовчання. Національно-патріотичні заходи збагачують студентів патріотичним духом та вкотре засвідчують, що молоде покоління пишається своїми Героями, а пам’ять про них, як і та велична слава, за яку вони боролися – невмируща. Вічна їм слава!