28 січня 2016 року студенти академічної групи ПР-101 Навчально-наукового Юридичного інституту у супроводі наставника Олени Макеєвої відвідали Музей мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенко (музей західного та східного мистецтва).
Під час екскурсії студенти переглянули Східну експозицію музею, яка складається з чотирьох частин: "Мистецтво буддизму", "Мистецтво Китаю", "Мистецтво країн ісламу» та «Мистецтво Японії». Майбутні юристи були вражені красою та неповторністю канонічної буддійської ікони 17-19 ст., Великої храмової та дрібної вівтарної скульптури 14-19 ст. та ритуальних предметів буддійського культу. Долучившись до мистецтва Китаю, студенти переглянули класичний китайський живопис, різьблення по каменю і слоновій кістці. Мистецтво країн ісламу, вразило їх середньовічним мусульманським декором тощо. Такі заходи сприяють формуванню естетичних смаків у сучасного молодого покоління, розвивають інтерес до історичного минулого.