22 січня 2016 року в Україні відзначається День Соборності. Наразі, коли є загроза для територіальної цілісності держави, ця дата для суспільства є особливо важливою та уособлює в собі віковічні прагнення народу до об’єднаності, цілісності та неподільності.
Цього року, з великою приємністю колектив Навчально-наукового Юридичного інституту відзначив це свято в родинному колі колег Навчально-наукових інститутів НАУ: Інституту екологічної безпеки, Інституту аеропортів, Інституту аеронавігації. Для гостей було запропоновано прослухати лекцію-презентацію на тему «Єднання заради незалежності» за участю студентів Навчально-наукового Юридичного інституту. Захід розпочався із акапельного виконання студентами національного гімну України та продовжився спогадами національного територіального єднання України. Хвилюючим моментом для усіх присутніх став продекламований доцентом кафедри теорії та історії держави і права Світланою Головко вірш «Мамо, не плач!». Гострота сприйняття події, могутня віра у свою націю, у її життєдайні сили, щасливе майбуття, переплавлені у дзвінкі поетичні рядки, - відгукнулися в серцях присутніх. Виконана студенткою групи ПР-201 Іванною Білоконною патріотична пісня «Моя Україна», яскраво передала наукового-педагогічним працівникам та студентській молоді українську національну ідею, неймовірний вибух емоцій, піднесений стан душі свідомого українця. Наприкінці заходу директор Інституту Ірина Сопілко привітала усіх зі святом української державності, єднання громадян України заради майбутнього процвітання, духовного звеличення Батьківщини та за давньою українською традицією пригостила гостей часточкою короваю з ярої пшениці, який є символом благополуччя, достатку та сили духу. Святкування Дня Соборності виявило найщиріші почуття любові, поваги до своєї держави, спрямувало студентів та науково-педагогічних працівників НАУ на активну участь у розбудові сучасної України. Це свято нагадує нам, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Пишаймося, що ми Українці!