У 70-х роках XX століття західноєвропейська молодь започаткувала нове свято, яке стало популярним у багатьох країнах Європи – День обіймів. Цю традицію підтримали і студенти Навчально-наукового Юридичного інституту.
Цього дня (21 січня) Студентська рада Навчально-наукового Юридичного інституту поцікавилася у працівників та студентів НАУ, кого вони воліли б бачити стиснутими в своїх обіймах, а також запропонувала обійнятися з чудовим мультимедійним персонажем, який був зовсім не проти попозувати на камеру. Бажання обійняти незвичайного гостя виявило дуже багато осіб. Мабуть вони знали, що за своєрідним «повір'ям», під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом. Існують і «наукові» обґрунтування корисності обіймів: доброзичливі дотики підвищують імунітет, стимулюють центральну нервову систему, підвищують у крові рівень гемоглобіну, а також іншого гормону – окситоцину, що викликає доброзичливе ставлення до інших людей. Дослідження італійських вчених довели, що люди, котрі більше обіймаються, а також не шкодують теплих слів для своїх ближніх, живуть довше. У сучасному світі обійми є навіть темою світових рекордів. Приміром, 12 листопада 2009 року 112 мешканців Лондона (пасажирів громадського транспорту) цілу хвилину обіймались в приміщенні столичного вокзалу. Наповни свій день обіймами, подаруй їх рідним та друзям, адже це не лише підіймає настрій, але й покращує самопочуття!