Надзвичайно важливою є роль театру для налагодження повноцінного спілкування людей, насамперед молоді, особливо у нинішній період надмірного занурення юного покоління у світ віртуальних взаємин. Участь у театральних дійствах забезпечує простір самовираження, психологічного захисту, що робить театральне мистецтво важливим чинником профілактики різноманітних девіацій соціальної поведінки.
Так, 7 грудня 2015 року студенти академічної групи ПР-404 Навчально-наукового Юридичного інституту разом із наставником Іриною Рущак відвідали Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка, де переглянули виставу «Буря». Протягом усього спектаклю, студенти мали змогу насолоджуватися хвилюючою грою акторів, які блискуче передавали настрої та традиції епохи Відродження та відтворили історії сімейних суперечок та боротьби за владу. Вистава «Буря» вінчає собою створення синтетичного жанру трагікомедії – «трагедії з щасливим кінцем». 16 грудня 2015 року студенти академічних груп ПР-404, ПР-405 Навчально-наукового Юридичного інституту у супроводі наставників Вікторії Зуєвої та Ганни Грабовської відвідали Київський академічний молодий театр, де переглянули виставу «Однорукий». Після спектаклю студенти здійснили екскурсію театром та з цікавістю ознайомились з фотовернісажем – історією театру, розташованому у фойє. Морально-етичні проблеми, зображені у виставах, сприятимуть вихованню у студентів почуття гідності, розуміння справжнього кохання, цінності людських взаємовідносин, а також формуванню мовної культури та збереженню національних традицій.