За давньою традицією, напередодні Дня Святого Миколая, студенти Навчально-наукового Юридичного інституту разом із дирекцією відвідують вихованців дитячих будинків, інтернатів тощо.
Підготовка до цієї події в Інституті йде заздалегідь. Так, протягом листопада 2015 року науково-педагогічні працівники та студентська молодь Інституту збирали іграшки, канцтовари, книжки, засоби особистої дитячої гігієни, підгузки, одяг, ліки для дітей-сиріт, інвалідів та дітей позбавлених батьківського піклування. Попри щільний навчальний та робочий графік, 17 грудня 2015 року студенти разом із директором Інституту Іриною Сопілко та відповідальною особою за роботу зі студентами Ніною Троцюк відвідали Спеціалізований обласний будинок дитини міста Боярки Київської області. Студенти влаштували для дітлахів справжнє казкове свято. Казкові герої (Святий Миколай, Янгол, Фея, Чортеня), якими у цей день були наші студенти, викликали величезну кількість позитивних емоцій у дітей. Свою радість малюки виразили гостям шляхом показу власної зворушливої святкової програми із віршами, піснями та танцями. Після невеликої концертної програми кожен малюк отримав подарунок від Святого Миколая. Тепло та любов – це те, що цінніше за гроші! Щирий погляд та вдячність дітей – є найціннішим подарунком, адже немає нічого кращого за зроблену добру справу.