14 грудня 2015 року, в рамках профорієнтаційної роботи Навчально-наукового Юридичного інституту, доцентом кафедри повітряного та космічного права Юрієм Корнєєвим і студентами 3 курсу Аліною Шостак та Ольгою Невмержицькою в гімназії № 172 м. Києва проведено тематичну лекцію на тему: "Захист прав і свобод людини в Україні".
Метою проведення даного заходу є ознайомлення школярів із механізмом реалізації, гарантіями та захистом прав і свобод людини в Україні. Під час зустрічі студенти розповіли школярам про способи захисту прав людини і громадянина, наголосили на можливості звернення за захистом порушених прав і свобод до судових органів, органів прокуратури, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, інших органів влади та їх посадових осіб. Наприкінці зустрічі майбутнім абітурієнтам було надано інформацію про структуру, напрямки діяльності та умови вступу до Навчально-наукового Юридичного інституту НАУ.