4 грудня 2015 року студенти академічних груп ПР-103, ПР-304, ПР-402 у супроводі наставників кафедри цивільного права і процесу Навчально-наукового Юридичного інституту Марини Зеленової, Анни Омельченко, Юлії Белуги відвідали Київський національний академічний театр оперети та подивились мюзикл відомого американського композитора Коула Портера «Цілуй мене, Кет! Або приборкання норовливої».
Даний мюзикл відомого американського композитора витримав понад тисячу постановок на Бродвеї і понад 400 – у Лондоні не дарма. Це надзвичайно цікава і захоплююча історія про акторів, що працюють в театрі над постановкою «Приборкання норовливої» У. Шекспіра.Унікальність цієї історії в тому, що з героями мюзиклу відбуваються ті ж події, що і з шекспірівськими персонажами, яких вони грають на сцені. Ексклюзивний переклад бродвейського оригіналу зберігає весь гумор, драматургічну насиченість та соковитість американської вистави. Яскраві костюми, які для Національної оперети створила відома литовська художниця Вілма Галяцкайте-Дабкіене, і складні декорації-трансформери тонко передають характер всієї постановки. А для дотримання авторської партитури театр навіть придбав англійський ріжок. Вистава справила незабутнє враження на студентів та залишила масу позитивних емоцій.