В рамках Плану заходів щодо підвищення ефективності міжнародної діяльності, 7 грудня 2015 року кафедрами теорії та історії держави і права й конституційного і адміністративного права Навчально-наукового Юридичного інституту організовано та проведено пізнавально-інформаційний захід для студентів-іноземців «Фестиваль традицій».
Активну участь у заході взяли понад 20 студентів й аспірантів різних інститутів Національного авіаційного університету, а також Національного університету імені Тараса Шевченка, представивши присутнім національні культурні традиції десяти країн світу. В атмосфері взаємоповаги й ввічливості студенти в ході своїх виступів демонстрували національні музичні інструменти, мелодійність звуків та історію їх виникнення. Окремі доповідачі використали для свого виступу національний одяг, доповівши про традиції його використання на різних урочистостях, подіях, заходах. Цікавою й новою для присутніх стала інформація студентів про національну кухню, традиції країн у відзначенні новорічних свят, проведенні весільних обрядів. Наприкінці заходу прийнято рішення про продовження традиції проведення аналогічних заходів, у тому числі, із залученням студентів України, а також розширивши географію учасників-представників європейських країн. Кожен з присутніх додатково для себе зробив висновок про унікальність національної культури народу кожної країни, що наглядно продемонструвало причини поділу права на різні правові системи.