4 грудня 2015 року доцент кафедри кримінального права і процесу Навчально-наукового Юридичного інституту Інна Рощина разом зі студентами Вікторією Меренковою та Іриною Чушенко у Спеціалізованій школі № 92 з поглибленням вивченням іноземних мов імені Івана Франка м. Києва провели правовий лекторій на тему: «Декларація про державний суверенітет – основа нової незалежної Української держави (до Дня проголошення Декларації про державний суверенітет)».
Лекція була проведена у формі диспуту, під час якого старшокласники не тільки слухали інформацію, а й активно брали участь в обговоренні таких питань як: структура Декларації, порядок прийняття даного документу, значення даної Декларації для України. Також висловлювали власні думки стосовно надання нашій державі статусу самостійності та незалежності. Наприкінці зустрічі його учасниками зроблено висновок, що історичне значення Декларації про державний суверенітет України полягає в тому, що вона визначила основні напрями внутрішньої та зовнішньої політики, економічного розвитку та державного будівництва.