4 грудня 2015 року, в рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (1 грудня), відбулася зустріч студентів Навчально-наукового Юридичного інституту із лікарем-психологом Кабінету довіри Київського міського Центру профілактики та боротьби зі СНІДом - Антоном Єрмолаєвим.
Під час заходу Антон Єрмолаєв разом із студентами визначив поняття ВІЛ/СНІДу, детально розглянув історію вивчення та поширення даного захворювання, ознайомив майбутніх юристів з історіями життя відомих та талановитих людей, які захворіли та померли від СНІДу. Основну увагу під час заняття гість приділив інформації про епідеміологічний стан захворюваності на ВІЛ/СНІД в Україні, оскільки наша країна займає друге місце в Європі та п’яте у світі за темпами захворюваності на ВІЛ/СНІД. Наприкінці зустрічі Антон Єрмолаєв усім присутнім надав інформацію про методи та пункти діагностики ВІЛ/СНІДу та шляхи профілактики поширення інфекції серед молоді.