З 1 по 4 грудня 2015 року серед студентів 1-го та 2-го курсів Навчально-наукового Юридичного інституту відбувся І тур щорічного конкурсу промов «Слово про Україну».
Даний захід проведений з метою формування національної свідомості студентської молоді, виховання любові до рідного краю, мови, культури, а також вшанування українських традицій. Під час заходу учасники висловили велику шану до Батьківщини, повідали про її історичне минуле, розкрили красу визначних місць, вразили власними віршами, в яких оспівано неповторність української землі, мужність та нескореність народу України. Кожен виступ учасників конкурсу заслуговув на увагу, але найвиразнішими доповідачами стали такі студенти як: Тетяна Атаманчук, Юлія Демченко, Юлія Зозуля, Наталія Кириленко, Михайло Процко, Діана Пустовойт, Олена Хомченко, Валерія Іванова, Тетяна Шевченко, Діана Чубак, Вікторія Лісова, Юля Галайко тощо. Студенти-переможці матимуть можливість позмагатися у II турі конкурсу промов «Слово про Україну» з учнями старших класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва, який вже традиційно проходить в Навчально-науковому Юридичному інституті напередодні Дня Соборності України.