02 грудня 2015 року студенти академічної групи ПР-101 Навчально-наукового Юридичного інституту у супроводі наставника Олени Макеєвої відвідали Київський академічний молодий театр, де переглянули виставу «Поки мама не прийшла».
Даний захід проведено з метою формування естетичної культури майбутніх юристів. У виставі, поставленій французьким режисером Крістофом Фьотріе, сюжет розігрується на трьох: мама, син та його подруга дитинства. Під час перегляду вистави студенти були вражені філософським підходом автора до проблем взаємовідносин батьків і дітей, коли втрачаються основні моральні цінності, забуваючи про своїх близьких. Але чорний гумор, який хилить жанр вистави до трагікомедії, лише відтіняє сучасність сьогоднішнього життя, в якому панують цинізм і байдужість. Такі заходи формують у сучасного молодого покоління почуття поваги до своїх рідних, їх естетичні смаки та моральні цінності.