28-29 листопада 2015 року в м. Києві проходив відкритий турнір з кікбоксингу ВТКА "Осінні барви", в якому взяла участь студентка Навчально-наукового Юридичного інституту академічної групи ПР-401 Аліна Куліш.
Кікбоксинг - вид спорту, в якому сполучаються техніка і правила боксу з прийомами східних єдиноборств (удари ногами, підсічки, кидки тощо). Народився даний вид спорту у США, оскільки безконтактні поєдинки не влаштовували глядачів, що прагли сильніших вражень, а також самих спортсменів, що бажали випробувати свої сили у реальнішому бою. До того ж правила кікбоксингу дали змогу брати участь у двобоях спортсменам різних напрямів - каратистам, тайським боксерам тощо. Аліна Куліш проявила себе у змаганнях як спортсменка високого класу, адже боротьба за призові місця була досить напруженою серед спортсменів м. Києва та регіонів України. Результатом її зусиль є зайняте ІІ місце у розділі К-1 серед дорослих (жінок 1996-1960 р.н., вагова категорія до 70 кг). Вітаємо студентку Навчально-наукового Юридичного інституту з перемогою та бажаємо їй подальших спортивних досягнень та медалей самої вищої якості!