До відзначення Всеукраїнського тижня права, 03 грудня 2015 року студенти Навчально-наукового Юридичного інституту разом із доцентом кафедри господарського права і процесу Аллою Гелич відвідали Спеціалізовану школу №71 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва, де провели тематичну бесіду на тему «Права та обов’язки дітей та батьків».
Основною метою даного заходу було розширення знань учнів про права й обов’язки громадян; ознайомлення із взаємними обов’язками батьків і дітей; виховання поваги до старших, любов до рідних і близьких. Після тематичної бесіди студенти групи ПР-401 Марина Ярошук та Марія Бухер проінформували учнів про основні напрямки діяльності Навчально-наукового Юридичного інституту, форми та методи навчальної роботи, що здійснюється науково-педагогічним складом Інституту.