У листопаді 2015 року студенти академічної групи ПР-205 Навчально-наукового Юридичного інституту відвідали одне з найперспективніших підприємств в галузі авіації «Аеропракт».
Основний напрямок діяльності підприємства – розробка та серійне виготовлення надлегких літаків різноманітних модифікацій. Аеропракт виготовляє літаки А-22, А-24, А-36, виконує індивідуальні замовлення, веде перспективні дослідження та розробки модифікацій базових моделей, а також тісно співпрацює з іншими установами, підприємствами, організаціями в галузі авіації. Продовж екскурсії, студенти мали нагоду ознайомитись з літаками для аерофотозйомки, сільськогосподарськими та чотирьохмісними літаками тощо. Наприкінці екскурсії студенти висловили вдячність працівникам даного підприємства, адже завдяки їх вдалим конструкторським розробкам та невичерпному потенціалу, Україна є дійсно однією з провідних авіаційних держав.