27 листопада 2015 року, до Дня вшанування пам'яті жертв голодомору, студенти академічної групи ПР-101 у супроводі наставника Олени Макеєвої відвідали Національний музей «Меморіал жертв Голодомору».
Під час екскурсії студенти були вражені центральною частиною меморіалу — Свічею пам'яті, яка є символом незнищенності української пам'яті про пережиті трагедії. У Залі пам'яті до уваги студентів були представлені предмети домашнього вжитку селянства 20-30-х років ХХ ст., зібрані у селах, що постраждали від голодомору. Майбутні юристи переглянули Національну Книгу Пам'яті жертв голодомору 1932–1933 років — найповніший наразі мартиролог, що містить інформацію та документальні матеріали про померлих під час голодомору. Такі заходи формують у сучасного молодого покоління почуття патріотизму, національної гідності та поваги до історичного минулого українського народу.