27 листопада 2015 року в спеціалізованій школі № 94 м. Києва, в рамках профорієнтаційної роботи Навчально-наукового Юридичного інституту, доцентом кафедри повітряного та космічного права Юрієм Корнєєвим та студентами Веронікою Барановою, Тетяною Дробович, Павлиною Мельник проведено тематичну лекцію на тему: «Права, свободи та обов’язки громадянина України».
У ході ознайомлювальної лекції розглянуті питання про невід’ємні права людини, котрі наданні усім від народження відповідно до Конституції України та безпосередньо права неповнолітніх відповідно до Конвенції ООН про права дитини, розкрито поняття «правові норми» та окреслено їх значення у суспільному житті. Основним завданням доповідачів був аналіз прав неповнолітніх, їх захист та правильна оцінка ролі держави в охороні прав та захисті інтересів неповнолітніх. Проведена зустріч спрямована на орієнтування школярів щодо необхідності визначення життєвої мети та вибору своєї майбутньої професії.