25 листопада 2015 року доцентом кафедри конституційного та адміністративного права Навчально-наукового Юридичного інституту Юлією Юринець разом із студентами групи ПР-302 Аліною Вигівською, Олею Лопухович та Русланою Романенко проведено тематичну бесіду з учнями старших класів загальноосвітньої середньої школи №168 м. Києва на тему «Навчально-науковий Юридичний інститут Національного авіаційного університету – твій найкращій вибір!».
Захід відбувся у формі бесіди та з метою визначення важливості професії юриста у сучасній українській державі. Під час зустрічі її учасники дійшли висновку, що професія юриста одна із найшанованіших у світі та включає в себе великий спектр спеціалізацій. Наприкінці зустрічі майбутні абітурієнти отримали буклети з інформацією про діяльність Навчально-наукового Юридичного інституту, а також були запрошені на День відкритих дверей НАУ, який відбудеться 28 листопада 2015 року.