24 листопада 2015 року відбулася зустріч к.ю.н., доцента кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового Юридичного інституту Наталії Пильгун та студентки 3 курсу Луїзи Велікян з учнями 10-11 класів середньої загальноосвітньої школи № 17 м. Києва.
Причиною обговорення серед молоді теми «Роль та значення моральних цінностей у формуванні особистості» є: реалізація національної самобутності, загально моральних норм поведінки у суспільстві та культурних цінностей українського народу. Під час бесіди з учнями наголошено, що головними цінностями загальногромадянської ідеології мають стати відчуття відповідальності за долю країни, патріотизм, гуманізм, демократія, соціальна справедливість та освіченість. Саме на цій основі роль і значення моральних цінностей у формуванні молодого покоління може зрости та принести результати правомірної поведінки особистості. Актуальність заходу полягає в тому, що саме молодь має дотримуватись у суспільстві високих стандартів моральних цінностей та поширювати їх через різноманітні канали комунікації, в подальшому адаптуючи їх до своїх інтересів, щоб запобігти виникненню правопорушень у суспільстві.