23 листопада в Юридичному інституті на базі кафедри теорії та історії держави і права відбувся круглий стіл «Права людини очима молоді».
Захід організовано та проведено за активної участі викладачів і студентів Юридичного інституту, Фінансово-правового коледжу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, учнів 11 класів ліцеїв міста Києва: «Престиж», Голосіївський № 241, № 227 ім. М.М. Громова. В ході дискусії учасники круглого столу обговорили актуальні питання нормативного закріплення і механізму реалізації прав людини та молоді в Україні, визначили чинники, які становлять загрози для прав людини та людської гідності, висловили думку, що в кожному демократичному суспільстві права людини є універсальними, невід’ємними і основними, запропонували шляхи ознайомлення громадськості з правами людини та напрямки підтримки викладання курсу «Права людини» в школах і вищих навчальних закладах, окреслили власну модель правової поведінки молоді. Завершенням заходу стала екскурсія по Юридичному інституту та судове засідання, підготовлене для запрошених гостей студентами 2 курсу Інституту. Крім участі у заході, студенти коледжу і ліцеїсти отримали інформацію про особливості навчання в Національному авіаційному університеті.