20 листопада 2015 року відбулась зустріч старшого викладача кафедри теорії та історії держави і права Ірини Тимкович з учнями 11 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №180 Дніпровського району міста Києва.
Захід пройшов у формі бесіди зі старшокласниками з метою обговорення ролі морального фактора в професійній діяльності юриста. Під час дискусії її учасники дійшли висновку, що моральна культура юриста полягає не лише у засвоєнні фахівцем відповідних норм і принципів моралі, його внутрішньому ставленні до них, а у їх широкій реалізації при виконанні правником своїх професійних обов’язків. Завершенням заходу стало інформування учнів про престижність юридичної професії в умовах формування України як правової держави. Майбутні абітурієнти також отримали вичерпну інформацію про переваги здобуття вищої освіти в Навчально-науковому Юридичному інституті НАУ та були запрошені на День відкритих дверей 28 листопада 2015 року.