18 листопада 2015 року на подальше виконання Плану заходів Навчально-наукового Юридичного інституту по реалізації одного з головних завдань вищого навчального закладу - забезпечення культурного і духовного розвитку особистості, студенти групи ПР-503С відвідали Музей кіностудії художніх фільмів ім. О. Довженка.
Музей національної кіностудії художніх фільмів ім. О. Довженка працює при самій українській кіностудії та надає можливість заглибитися в історію створення та розвитку кіностудії, доторкнутися до таємничого шляху творчої особистості вітчизняного кінематографіста Олександра Довженка. Під час екскурсії студенти змогли побачити багато чого цікавого, починаючи з раритетних афіш, засекречених архівів до особистих речей кінорежисера. Щоб зануритися в робочу атмосферу талановитої людини, вони відвідали його особистий кабінет, в якому невелика напівтемрява та атмосфера в точності відповідає тій, в якій творив легендарний О. Довженко. Участь молоді у подібних заходах, запланованих дирекцією Навчально-наукового Юридичного інституту, дає можливість студентам набувати важливих знань про історичну спадщину українського народу та формувати патріотичні почуття, що є дуже важливим для розвитку держави.