Нові знайомства, друзі, переїзди, враження, життя в гуртожитку, спільні вечері, лекції, сесії, згуртований відпочинок, смішні життєві історії, перший заробіток, дипломні роботи, незабутні викладачі … – все це спогади, які пронесуться не раз думками людини, що прожила справжнє буденно-святкове студентське життя.
Кожного року, 17 листопада в Україні молодь святкує День студента. Для когось День студента - черговий нічим не знаменний день або просто привід повеселитися, а для когось - день символічного об’єднання, підвищення ролі студентства в громадському та політичному житті країни. Не забули про це свято і студенти Навчально-наукового Юридичного інституту. Члени Студентської ради організували цікаву вікторину. Студенти тягнули запитання і якщо відповідали вірно – отримували подарунок, а якщо ж їхня відповідь була неправильною, то для втіхи вони отримували солодкий приз. В конкурсі свої знання перевіряли і молоді викладачі, адже і вони колись були студентами Інституту. Завершився захід нагородженням солодкими подарунками найактивніших студентів - учасників культурного та громадського життя Інституту.