17 листопада 2015 року відбулася зустріч к.ю.н., доцента кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового Юридичного інституту Наталії Пильгун та студентки 3 курсу Луїзи Вєлікян із учнями 10-11 класів Середньої загальноосвітньої школи № 124 м. Києва.
Мета заходу - розкрити суть та зміст правосвідомості та правослухняної поведінки у молоді. Правове виховання є важливою складовою частиною ідейно-політичного та морального виховання громадян. Воно відображає правову дійсність у формі знання права, оціночного відношення до нього та практичного його застосування, ціннісних орієнтацій, які регулюють поведінку в юридично значимих ситуаціях. Формування правосвідомості української молоді визначає й правову культуру особистості. Ця культура передбачає глибоку повагу до правової основи держави і суспільного життя; розуміння соціальної ролі права і переконання в необхідності точного дотримання його норм і принципів; нетерпимість до будь-яких порушень законності; готовність до повсякденного співвідношення своєї поведінки з принципами та нормами закону тощо. В процесі бесіди акцентовано увагу на те, що правове виховання молоді покликане стимулювати їх соціальну активність та прагнення вести активну боротьбу з аморальними проявами та правопорушеннями.