13 листопада 2015 року в рамках профорієнтаційної роботи Навчально-наукового Юридичного інституту студенти разом із доцентом кафедри господарського права і процесу Аллою Гелич відвідали спеціалізовану школу №52 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Києва, де провели тематичну бесіду на тему «Верховенство права в Україні».
Студенти групи ПР-401 Марія Бухер та Христина Забіяка розповіли учням про принцип верховенства права, що є одним з найцінніших здобутків людства. Адже саме верховенство права вимагає від держави його втілення у правотворчу та правозастосовну діяльність, зокрема у закони, які за своїм змістом мають бути проникнуті передусім ідеями соціальної справедливості, свободи, рівності тощо. Вирішальну роль у встановленні та охороні верховенства права, чесності, неупередженості, безкорисності в юридичній практиці належить юристам, адже забезпечення прав і свобод кожного громадянина держави, зростання правової культури народу та суспільства залежать саме від них. Після тематичної бесіди учні були проінформовані про запланований День відкритих дверей НАУ та переваги навчання за напрямом підготовки «Правознавство» в Навчально-науковому Юридичному інституті НАУ.