5 листопада 2015 року кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права і процесу Навчально-наукового Юридичного інституту Юлія Ланцедова разом із асистентом кафедри Алісою Кочнєвою та студентами Дмитром Гурарієм, Аліною Куліш провели для учнів старших класів Спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням природничо-математичного циклу № 255 м. Києва правовий лекторій на тему: «Здорова молодь – щасливе майбутнє нації».
Під час зустрічі зі школярами обговорювалися питання щодо важливості ведення здорового способу життя молоддю, адже здоров'я є зеленим світлом в цікаве неповторне життя, яке дарує одвічну молодість, свіжість, посмішку на обличчі тощо. Саме за здоровою молоддю - майбутнє країни. Після лекторію зі школярами проведено брейн-ринг, по завершенню якого команди були нагороджені дипломами за зайняті призові місця та подарунками. Наприкінці зустрічі, присутнім була представлена презентація про Навчально-науковий Юридичний інститут НАУ та роздані буклети з додатковою інформацією.