5 листопада 2015 року старшим викладачем кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового Юридичного інституту Оксаною Миронець проведено бесіду зі школярами Броварської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 на тему: «Раціональне харчування – основа здорового способу життя».
Під час виступу Оксана Миронець розповіла про складові здорового способу життя, серед яких окрім фізичних вправ, належного відпочинку під час сну, дуже важливе місце займає належне харчування. Зазначено, що харчування має бути повноцінним, містити всі поживні речовини, так як молодий організм учнів ще перебуває на стадії формування. Старшокласники жваво брали участь у дискусії, ділилися думками, пропозиціями щодо підтримання здорового способу життя. Упровадження знань з основ здорового харчування в освітній процес є важливим на сьогодні, оскільки сучасній людині необхідно мати уявлення про здорове харчування, вміти здійснювати свідомий вибір продуктів харчування, бути компетентними у сфері споживчих товарів тощо.