3 листопада 2015 року відповідно до графіку профорієнтаційних заходів Навчально-наукового Юридичного інституту відбулася зустріч студентів разом із доцентом кафедри господарського права і процесу Аллою Гелич з учнями середньої загальноосвітньої школи № 46 м. Києва.
Мета - ознайомити учнів схильних до правопорушень з основними питаннями законодавства щодо підлітків та молоді, найбільш поширеними прикладами правопорушень серед молоді з метою їх попередження, виховати в старшокласників правову свідомість. Студентами групи ПР-401 Христиною Забіякою та Марією Бухер було проведено правову вікторину «Що треба знати про право і закон», мета якої - поглиблення знань учнів про право і закон, підвищення загального рівня правової культури та сприяння вдосконаленню системи правової освіти молоді. Проведений захід сприяв налагодженню співпраці між Навчально-науковим Юридичним інститутом Національного авіаційного університету та середньою загальноосвітньою школою № 46 м. Києва.