02 листопада 2015 року асистентом кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового Юридичного інституту Людмилою Шапенко разом зі студентами групи ПР-102 Анастасією Лучок, Марією Савельєвою та Володимиром Спіріним для учнів старших класів Середньої загальноосвітньої школи № 248 м. Києва проведено бесіду на тему: «Юридична професія: покликання чи престиж?».
Прагнучи допомогти старшокласникам здійснити правильний вибір на порозі дорослого життя, студенти на власному досвіді розповіли про відповідальну мить обрання майбутньої професії,поділилися власними переконаннями щодо вибору сфери діяльності за покликанням чи за престижністю. У ході зустрічі учні старших класів дізналися про переваги юридичної професії, значний перелік різноманітних юридичних спеціальностей та про величезний рівень відповідальності, що покладається на кожного фахівця з права. Адже професія юриста і на сьогодні є однією з найелітніших та найпрестижніших, яку здобути зовсім не складно. Головне – мати до цього справжнє покликання та бути готовим до довготривалої та наполегливої праці.