19 та 23 жовтня 2015 року доцентом кафедри конституційного та адміністративного права Навчально-наукового Юридичного інституту Юлією Юринець разом зі студентами групи ПР-302 Аліною Вигівською, Ольгою Лопухович та Русланою Романенко проведено бесіди з учнями старших класів загальноосвітньої середньої школи №256 м. Києва та спеціалізованої школи №194 «Перспектива» м. Києва на тему: «Вибирай навчання в Національному авіаційному університеті!».
Під час зустрічей Юлія Юринець довела до відома майбутніх абітурієнтів інформацію про Навчально-науковий Юридичний інститут НАУ, напрями підготовки та умови вступу до Національного авіаційного університету. Студенти Аліна Вигівська, Ольга Лопухович та Руслана Романенко поділилися своїми враженнями про навчання у вищому навчальному закладі та розповіли про цікаве студентське та наукове життя в ньому. Сподіваємося, що зустрінемо випускників даних загальноосвітніх навчальних закладів вже у ролі студентів одного з найпрестижніших вищих навчальних закладів - Національного авіаційного університету!