22 жовтня 2015 року доцент кафедри кримінального права і процесу Навчально-наукового Юридичного інституту Сергій Багіров разом із завідувачем кафедри Софією Лиховою, доцентом кафедри Юлією Ланцедовою і студенткою академічної групи ПР-102 Тетяною Лукашенко відвідали СШ №280 м. Києва, де провели лекторій на тему «Права та обов’язки неповнолітніх за законодавством України».
Під час лекції розглянуті питання щодо визначення поняття «дитина», правового статусу даних осіб, що включає в себе певні права та обов’язки, а їх використання і дотримання сприяє всебічному розвитку дитини як особистості, розвитку її талантів, розумових та фізичних здібностей, виховання високих моральних якостей і національної свідомості. Наприкінці зустрічі учні отримали інформацію про діяльність Навчально-наукового Юридичного інституту, умови вступу до Інституту, спеціалізації, за якими здійснюється підготовка випускників освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр».