22 жовтня 2015 року в рамках проведення Дня відкритих дверей Національного авіаційного університету відбулася зустріч абітурієнтів із представниками дирекції та студентами Навчально-наукового Юридичного інституту.
Біля актового залу НАУ старшокласників гостинно зустрічали завідувач методичним кабінетом Віра Новицька та студенти Ірина Ільєнко, Наталія Лапа, Вікторія Лісова, Владислав Заїка які надавали старшокласникам інформацію про діяльність НН ЮІ, правила прийому в Інститут, організацію навчального процесу тощо. Після проведення урочистої частини заходу, абітурієнти також мали змогу особисто поспілкуватися із директором Інституту - Іриною Сопілко, яка відповіла на усі запитання, які цікавили старшокласників та їх батьків. Наприкінці зустрічі співробітники та студенти Навчально-наукового Юридичного інституту висловили щирі побажання побачити нинішніх абітурієнтів студентами Інституту.