15 жовтня 2015 року відбулася зустріч кандидата юридичних наук, професора кафедри конституційного і адміністративного права Навчально-наукового Юридичного інституту Степана Гончарука з учнями одинадцятих класів Теплицької загальноосвітньої школи I-III ступенів №1.
Розпочинаючи свій виступ Степан Гончарук зазначив, що вибір професії - одна з найважливіших подій в житті, від якої залежить майбутнє кожної людини, а справжній успіх особі приносить лише та праця, яка обирається за власним бажанням відповідно до інтересів і здібностей. Зустріч продовжилася розповіддю про роль юриста в євроінтеграційних процесах України. Адже, саме на правників покладаються надії та завдання утвердження принципу верховенства права, вдосконалення українського законодавства та усунення колізій, які існують між національним законодавство та міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, посилення правових гарантій захисту різних верств населення і підвищення правосвідомості та правової культури українців. Майбутні абітурієнти з великою зацікавленістю вислухали лектора, після чого поставили ряд питань щодо умов вступу, навчання, проживання, дозвілля студентів, можливості працевлаштування випускників після закінчення Національного авіаційного університету.