З 30 вересня по 02 жовтня 2015 року науково-педагогічні працівники кафедри кримінального права і процесу Навчально-наукового Юридичного інституту Юлія Ланцедова та Ганна Рибікова взяли участь в Осінній школі з кримінального процесу під егідою ОБСЄ, яка проводилась на базі Львівського національного університету імені Івана Франка.
Двадцять два викладачі кримінального процесу з шістнадцяти вищих навчальних закладів України, під час проведення школи, мали змогу особисто поспілкуватись із співавторами чинного КПК України, експертом Ради Європи, експертом з питань відповідності національного законодавства Європейській конвенції з прав людини та іншими видатними науковцями та практиками. Під час заходу відомі правники донесли до учасників нову філософію кримінального процесу, спрямовану на підвищення гарантій та стандартів захисту прав людини в кримінальному провадженні, запропонували нові методики викладання кримінального процесу. Наприкінці зустрічі відбувся плідний обмін думками та досвідом.