10 жовтня 2015 року студенти Навчально-наукового Юридичного інституту взяли участь у Всеукраїнському проекті "Rotaract tree", одним із організаторів якого є студентка НН ЮІ - Юліанна Міглазова (група ПР-302). Мета - формування екологічної культури у населення, поширення знань про стан, значення та захист зелених насаджень.
Ротаракт - громадська клубна організація молоді віком від 18 до 30 років, що належить до великої родини Ротарі «Київ-Софія». Проекти Ротаракту поділяють на 3 великі групи: проекти професійного розвитку та розвитку лідерських навичок; соціальні проекти; клубні проекти. Саме через соціальні проекти та акції молодь знайомиться з потребами суспільства та шукає можливості їм допомогти. Соціальні проекти Ротаракт-клубів направлені на вирішення проблем різних соціальних напрямів: наркоманія, СНІД, діти, які залишилися без піклування батьків та діти-інваліди, екологія, здоровий спосіб життя, освіта, культурна грамотність на ін. Під час екологічної акції, яка проходила в рамках проекту "Rotaract tree", студенти разом із членами Ротаракт-клубу м. Києва висадили понад 30 кущів у парку «Володимирська гірка». Цей висаджений зелений оазис буде місцем зустрічі багатьох городян та гостей міста Києва. Надіємось, що наші студенти будуть підтримувати свою завзятість, енергійність, небайдужість та ініціативність, з якою вони беруться до справ, адже саме вони є майбутнім нашої держави.