8 жовтня 2015 року з нагоди святкування Дня юриста в актовій залі відбувся традиційний конкурс «Дебют першокурсника - 2015», який організували студентська рада Навчально-наукового Юридичного інституту та тверче об’єднання студентів та аспірантів НН ЮІ.
Свої таланти перед глядачами продемонстрували три команди, які показали високий рівень підготовки, креативність ідей, стильні образи і, що важливо, впевненість на сцені. Першокурсники за 20–25 хвилин проявили свої таланти у таких категоріях: візитка, спів, танець, КВН або театральна постановка. Усі ці окремі номери команди об’єднували в один виступ, тематика та жанр яких кардинально відрізнялися. Творчі номери студентів оцінювали члени журі: Ірина Сопілко - директор Навчально-наукового Юридичного інституту; Дмитро Сєрков – голова творчого об’єднання студентів та аспірантів НАУ; Паша Остріков – екс-голова творчого об’єднання студентів та аспірантів ЮІ, випускник ЮІ 2013 р.; Юлія Тимошенко – екс-голова творчого об’єднання студентів та аспірантів ІМВ, випускниця ІМВ 2013 р.; Марія Рощук - голова профбюро НН ЮІ. Після останнього виступу команди, члени журі мали лише кілька хвилин, щоб визначитися з переможцями. За результатами підрахунку голосів, 1 місце зайняла група ПР-103, 2 місце - група ПР-101, 3 місце - група ПР-102. Дирекція інституту та профспілковий комітет НАУ нагородили переможців дипломами та солодкими подарунками. Всім учасникам побажали подальших перемог, а присутні в залі глядачі і вболівальники подякували оплесками за прекрасно проведений час. Вітаємо переможців!