5 жовтня 2015 року в рамках профорієнтаційної роботи Навчально-наукового Юридичного інституту студентом групи ПР-204 Ярославом Карпаніним під керівництвом старшого викладача кафедри теорії та історії держави і права Оксани Миронець проведено тематичну бесіду зі школярами Ставищенського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – юридичний ліцей” № 2 ім. О.С. Палатського на тему: „Соціальна проблема алкоголізму в молодіжному середовищі”.
Актуальність теми дискусії пов’язана зі зростанням інтересу молоді до вживання слабоалкогольних напоїв. Під час зустрічі Ярослав Карпанін докладно розповів школярам про етапи впливу алкоголю на мозок людини, відобразивши у своїй доповіді інформацію про характерні особливості сп’яніння, а також ступені алкогольної залежності людини. Подібні заходи є дуже важливими для учнівської молоді, особливо коли у них беруть участь студенти, які власним позитивним прикладом мотивують молоде покоління до здорового способу життя.