02 жовтня 2015 року в рамках профорієнтаційної роботи Навчально-наукового Юридичного інституту асистентом кафедри цивільного права і процесу Ганною Омельченко проведено для учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів №231 та № 219 Оболонського району міста Києва лекцію на тему «Здоров’я і шкідливі звички».
Під час проведення заходу обговорювалися питання впливу шкідливих звичок на організм людини. Зосереджено увагу школярів на те, що шкідливі звички дезорганізують людину, послаблюють її волю, знижують працездатність, погіршують здоров'я і скорочують тривалість життя. Наприкінці зустрічі старшокласники мали можливість отримати відповіді на поставлені питання щодо умов вступу в Навчально-науковий Юридичний інститут та особливостей навчання в ньому.