29 вересня 2015 року доценти кафедри кримінального права і процесу Навчально-наукового Юридичного інституту Інна Рощина та Юлія Ланцедова разом із студенткою групи ПР-502М Вікторією Меренковою у гімназії «Міленіум» № 318 м. Києва провели правовий лекторій на тему: «Моя професія та її роль у правовому житті».
Під час проведення заняття зосереджено увагу молоді на професії юриста, адже особи, які здобули у вищих навчальних закладах кваліфікацію «юрист» мають ґрунтовні знання, відповідну професійну підготовку, високу правосвідомість, чітке розуміння своєї відповідальності за долю людей, наділені владними повноваженнями і здатні ефективно впливати на зміцнення законності і правопорядку у державі. По закінченню зустрічі, старшокласники отримали відповіді на питання, які у них виникли у процесі прослуховування лекторію, а також одержали роздатковий матеріал з інформацією про Національний авіаційний університет та Навчально-науковий Юридичний інститут, умови вступу та навчання в у вищому навчальному закладі.