У рамках благодійної акції «Подаруй краплинку щастя!» 25 вересня 2015 року студенти Навчально-наукового Юридичного інституту відвідали Спеціалізований обласний будинок дитини міста Боярки та Центр допомоги дітям "Місто щасливих дітей" (Оболонський район м. Києва).
Ініціативна група майбутніх юристів разом із спортсменами Київського бігового клубу «Nike Running Club» протягом вересня 2015 року збирали саме потрібне і необхідне для малечі: теплі речі, розвиваючі ігри, канцтовари, засоби гігієни, предмети рукоділля, продукти харчування, які були передані під час візитів у дитячі будинки. Зустрічав студентів дуже дружній та привітний колектив дитячих закладів, який піклується про вихованців та любить кожного з них. Дітлахи теж влаштували гостям теплий і щирий прийом. Вони демонстрували свої таланти. Хлопчаки хвалилися, які вони сильні, а дівчатка розповідали студентам вірші. Моніторингові ігри на свіжому повітрі, гра в футбол, "козаки-розбійники"- все це викликало особливу жвавість у спілкуванні студентів та дітей. Потужний заряд цих «маленьких батарейок» надихнув усіх на активний відпочинок. Сподіваємось, що якомога більше людей будуть проявляти свою активність у допомозі таким діткам. Адже справжні радісні емоції та їх щасливі оченята не можуть залишити нікого байдужим.