Протягом 16-18 вересня 2015 року в Міжнародному Виставковому Центрі на Лівобережній проходила XIV Міжнародна виставка парфумерії та косметики «InterCHARM – Україна 2015», яку відвідали студентки груп ПР-403 та ПР-401 разом з наставниками Вікторією Зуєвою та Іриною Тимкович.
Проведений захід став знаковою та популярною бізнес-подією в індустрії краси, зібравши 379 компаній та більше 45 тисяч відвідувачів з метою презентації нової косметичної та парфумерної продукції відомих брендів і товарів від національних та зарубіжних виробників, проведення демонстраційних показів, професійних навчальних заходів та майстер-класів з макіяжу, косметології, естетичної медицини, перукарського та манікюрного мистецтва, тематичних форумів і семінарів з візажу, масажних та spa-реабілітаційних технологій за участю провідних експертів і фахівців. Як відомо, жіноча краса, неповторність та привабливість, доглянутий вигляд і пошук власного стилю – це одвічні теми, що не втрачають своєї актуальності для прекрасної статі й сьогодні. Тому сучасні жінки та дівчата вміло беруть на озброєння наявні методи збереження та примноження своєї чарівності.