18 вересня 2015 року студенти групи ПР-303 Навчально-наукового Юридичного інституту разом із наставником Світланою Циганій відвідали музей воскових фігур.
Під час екскурсії майбутні правники прослухали цікаву розповідь екскурсовода та дізнались, що створення воскових фігур у натуральну величину з використанням автентичного одягу з'явилося з поховальних традицій європейських монархій. Мадам Тюссо стала однією з найвідоміших персоналій, асоційованих з музеями воскових фігур. У 1835 році вона відкрила першу постійну експозицію в Лондоні на Бейкер-стріт. В даний час філії музею відкриті в Амстердамі, Берліні, Гонконзі, Шанхаї і чотирьох містах США: Лас-Вегасі, Нью-Йорку, Вашингтоні та Голлівуді і, звісно, у столиці України. Увазі студентів було представлено 60 фігур політичних діячів минулого і сучасності, відомих письменників, популярних акторів, співаків, спортсменів. Активне залучення студентів до культурно-дозвіллєвих заходів допоможе стабілізувати життєвий світ молоді і не втратити суспільством своєї життєвої перспективи.