15 вересня 2015 року у супроводі наставників кафедри цивільного права і процесу Марини Зеленової, Ганни Омельченко, Юлії Белуги, Ганни Грабовської та Віталія Білоусова для студентів груп ПР-103, ПР-304, ПР-402, ПР-405 та ПР-501М Навчально-наукового Юридичного інституту відбулася екскурсія Сквером партизанської слави, приурочена до Дня партизанської слави.
Мета заходу - розширити знання студентів про партизанський рух в Україні, героїв партизанського руху, виховати у молоді патріотичні почуття, гуманізм, любов до держави, пошану до тих, хто боровся за рідний край. Адже ми, громадяни нашої держави, не повинні забувати про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму. Під час екскурсії студенти відвідали пам’ятний знак партизанам та мали можливість віддати данину поваги колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі.