Протягом 10-15 вересня 2015 року студенти груп ПР-101, ПР-102, ПР-103 Навчально-наукового Юридичного інституту в супроводі наставників Олени Макеєвої, Юлії Ланцедової, Марини Зеленової відвідали Музей Національного авіаційного університету.
Музей НАУ – це музей створення та розвитку Національного авіаційного університету, де розкрита історія повітроплавання та літакобудування в Україні. На сьогодні Музей є філією Державного музею авіації. До уваги студентів була представлена цікава та захоплююча розповідь директора Музею. Зокрема, студентів зацікавила інформація експозиції музею в її історичній частині, де наведені матеріали, які висвітлюють події соціально-економічного життя Києва, які стали основою для відкриття вищого навчального закладу авіаційного профілю. Майбутні юристи з цікавістю проглядали фотодокументи, діаграми, експонати музею, які передають динаміку розвитку навчального закладу, розкривають потенціал наукових шкіл, які сформувалися за десятиліття, розповідають про головні події студентського життя тих років - навчання, перші кроки в науці, спортивні досягнення, участь у фестивалях та інших культурно-освітніх заходах. Такі заходи формують корпоративну культуру студентів та почуття патріотизму молоді, виховують повагу до історичного минулого та мають велике пізнавальне та виховне значення у формуванні майбутніх фахівців в галузі права.