14 вересня 2015 року в рамках вивчення навчальної дисципліни «Криміналістика» працівником органів внутрішніх справ, старшим слідчим відділення розслідування злочинів у сфері господарської діяльності слідчого відділу Дніпровського районного управління Головного управління МВС України в м. Києві, майором міліції Любов’ю Юшко для студентів 4-го курсу Навчально-наукового Юридичного інституту проведено лекцію на «Впровадження криміналістичних теоретичних знань у практичну діяльність».
Під час виступу Любов Юшко розкрила питання особливостей застосування тактичних прийомів при проведенні гласних слідчих розшукових дій, таких як огляд місця події, допит у конфліктній та безконфліктній тактичній ситуації, обшук та ін.., а також розповіла про порядок побудови типових та індивідуальних версій та складання плану розслідування злочинів. Спілкування зі студентами було продовжено у криміналістичній лабораторії Інституту, де Любов Юшко поділилася своїм досвідом роботи слідчого та відповіла на питання, які були поставлені студентами. Участь відомих науковців, юристів-практиків, державних службовців у навчальному процесі сприяє практичній підготовці майбутніх юристів для їх професійної діяльності.