14 вересня 2015 року в Навчально-науковому Юридичному інституті для студентів першого курсу директором Інституту Іриною Сопілко проведено лекцію на тему «Етапи становлення та розвитку Національного авіаційного університету».
У ході заходу студенти дізналися про історію створення та основні етапи становлення Національного авіаційного університету, структуру вищого навчального закладу та особливості підготовки фахівців у галузі авіації. Окрему увагу директор Iнституту приділила історії створення Навчально-наукового Юридичного інституту, розповіла про його структурні підрозділи: кафедри, Юридичну консультацію «Юридична клініка», криміналістичну лабораторію, Залу судових засідань, методичний кабінет тощо. Під час зустрічі студенти мали змогу не тільки дізнатися про структурні підрозділи Національного авіаційного університету та Інституту, а і поспілкуватися з їх представниками: заступником директора Центру культури та мистецтв – Ларисою Заєць, представником Авіаційного медичного центру – Оксаною Сельхо, завідувачем методичного відділу бібліотеки НАУ – Наталією Куджоян, головою профкому ЮІ – Марією Рощук. Дана зустріч першокурсників із директором Інституту та представниками структурних підрозділів НАУ зумовила консолідованість студентської родини та підтвердила відкритість адміністрації на шляху до прозорого навчально-виховного процесу.