09 вересня 2015 року, до Дня фізичної культури та спорту, в загальноосвітній середній школі № 180 міста Києва, студент групи ПР-501М Навчально-наукового Юридичного інституту Олександр Сташенко разом із молодшим братом Олексієм Новіковим - неодноразовим чемпіоном України та призером чемпіонату світу, провели для школярів майстер-клас із стронгмен спорту.
Мета - пропаганда здорового способу життя та заохочення молоді до занять спортом. Під час зустрічі Олександр Сташенко розповів школярам про виникнення силового виду спорту, який приваблює глядачів своїм видовищем, секрети власних спортивних досягнень, особливо наголосивши на тому, що спорт і алкоголь чи тютюнопаління — речі несумісні, надав цінні поради щодо занять спортом, тренування, харчування та наочно продемонстрував силові вміння і навіть організував конкурси для учнів. За результатами силового турніру усі учасники були нагороджені дипломами, а школярі в знак подяки подарували гостям стінгазету, яку зробили власними руками.